Home

egyszer mentés Oroszország 4x100 férfi gyors váltó m4 Együttműködés kompakt Csalétek

Fantasztikus: vb-bronzérmes a férfi 4x100-as magyar gyorsváltó | M4 Sport

Vizes vb: ötödik helyet szerzett a férfi gyorsváltónk - NSO

Így nyert vb-bronzot a férfi 4x100-as gyorsváltó | Gyere, Ricsi, meglehet  az a csoda, meglehet az a bronzérem! IGEEEEEEEEEEEN! A férfi 4x100-as  gyorsváltó döntőjének hátborzongató utolsó másodpercei. | By M4 Sport
Így nyert vb-bronzot a férfi 4x100-as gyorsváltó | Gyere, Ricsi, meglehet az a csoda, meglehet az a bronzérem! IGEEEEEEEEEEEN! A férfi 4x100-as gyorsváltó döntőjének hátborzongató utolsó másodpercei. | By M4 Sport

M4 Sport - A Milák Kristóf, Szabó Szebasztián, Bohus Richárd, Németh Nándor  összetételű 4x100-as gyorsváltónk országos rekordot úszva az 5. helyen  zárta a finálét! Szép volt, fiúk! 💪🇭🇺 | Facebook
M4 Sport - A Milák Kristóf, Szabó Szebasztián, Bohus Richárd, Németh Nándor összetételű 4x100-as gyorsváltónk országos rekordot úszva az 5. helyen zárta a finálét! Szép volt, fiúk! 💪🇭🇺 | Facebook

Így örültek és pózoltak vb-bronzukkal a magyar váltó tagjai | M4 Sport

Harmadik lett a 4X100-as férfi váltó magyar csapata - YouTube

Index - Sport - Óriási hajrával vb-bronzérmes a 4x100-as férfi gyorsváltó

Országos csúccsal ötödik a 4x100-as gyorsváltó

Európa-bajnoki negyedik a 4x100 méteres férfi gyorsváltó | M4 Sport

A férfi 4x200-as gyorsváltóé a 100. magyar arany; Verrasztó ezüst-, a női  váltó bronzérmet nyert – ez történt a vizes Eb csütörtöki napján | M4 Sport
A férfi 4x200-as gyorsváltóé a 100. magyar arany; Verrasztó ezüst-, a női váltó bronzérmet nyert – ez történt a vizes Eb csütörtöki napján | M4 Sport

A legjobb idővel döntős a 4x100-as férfi gyorsváltó – Győr Plusz | Győr  Plusz
A legjobb idővel döntős a 4x100-as férfi gyorsváltó – Győr Plusz | Győr Plusz

Sós Csaba a férfi gyorsváltóról: A világ elejéhez tartozunk, senki nem  mehet ellenünk biztosra | M4 Sport
Sós Csaba a férfi gyorsváltóról: A világ elejéhez tartozunk, senki nem mehet ellenünk biztosra | M4 Sport

Európa-bajnoki ezüstérmes a férfi 4x100 méteres gyorsváltó a római vizes  viadalon | M4 Sport
Európa-bajnoki ezüstérmes a férfi 4x100 méteres gyorsváltó a római vizes viadalon | M4 Sport

Döntős a 4x100-as férfi váltó, Milák nem akármilyen délután elé néz | M4  Sport
Döntős a 4x100-as férfi váltó, Milák nem akármilyen délután elé néz | M4 Sport

M4 Sport-Az Év sportolója gála: Milák Kristóf a férfi, Kozák Luca a női  győztes - Cikk - Szabadság hírportál
M4 Sport-Az Év sportolója gála: Milák Kristóf a férfi, Kozák Luca a női győztes - Cikk - Szabadság hírportál

Világbajnoki ötödik a 4x200 méteres magyar női gyorsváltó

Döntőben szerepel mindkét magyar 4x100-as gyorsváltó és Holló Balázs is a  vizes vb-n szombaton, Hosszú Katinka elődöntős | Mandiner
Döntőben szerepel mindkét magyar 4x100-as gyorsváltó és Holló Balázs is a vizes vb-n szombaton, Hosszú Katinka elődöntős | Mandiner

Hét jelölt az úszósportból az Év Sportolója Gálán - Magyar Úszó Szövetség

Kozma Dominik: "itt csak az marad talpon, akinek van valami a  gatyájában..." - Eurosport
Kozma Dominik: "itt csak az marad talpon, akinek van valami a gatyájában..." - Eurosport

Világbajnoki ötödik a Márton, Németh, Holló, Milák férfi 4x200-as gyorsváltó  | M4 Sport
Világbajnoki ötödik a Márton, Németh, Holló, Milák férfi 4x200-as gyorsváltó | M4 Sport

Ötödik a 4x100 méteres férfi gyorsváltó | JochaPress.hu

Vizes vb: ötödik lett a férfi 4x200-as gyorsváltó; Szabó egyéni csú