Home

Üzletember Költség Bakkecske bíró ajándékot kap meccs után Sakkozni művelet Búcsú

18# 2023 FÓKUSZ 18# 2023 FÓKUSZ

Egy büntető, két Szczesny-bravúr, magukat verték meg a szaúdiak

Messi nekiment a spanyol bírónak a meccs után - ORIGO

Marco Rossi: Dibusz Dénesnek köszönhetjük, hogy nyerni tudtunk

Rengeteg pénzből tették tönkre a világ egyik legjobb csapatát - ORIGO

Fókuszban az „Én időm!", hogy a nemzet aranylányai legyenek

Argentínának háromszor kellett elvégeznie a munkát a továbbjutáshoz –  Argentína–Hollandia 2:2, büntetőkkel 4:2 - PestiSrácok
Argentínának háromszor kellett elvégeznie a munkát a továbbjutáshoz – Argentína–Hollandia 2:2, büntetőkkel 4:2 - PestiSrácok

A szovjet bíró óriási csalása nélkül Anglia sosem nyert volna focivébét -  ORIGO
A szovjet bíró óriási csalása nélkül Anglia sosem nyert volna focivébét - ORIGO

Magyarország-Szerbia: a Fradinak felemás emlékű bíró vezeti a meccset -  nb1.hu
Magyarország-Szerbia: a Fradinak felemás emlékű bíró vezeti a meccset - nb1.hu

FEOL - A kövesdi edző, Kuttor Attila szeretné, ha a pályán dőlnének el a  lényegi kérdések
FEOL - A kövesdi edző, Kuttor Attila szeretné, ha a pályán dőlnének el a lényegi kérdések

kerekesz, Szerző | DVSC Futball Zrt. - Page 174 of 222

Az évszázad butasága Gulácsiék meccsén - ORIGO

Drámai végjáték után tudott nyerni a Puskás Akadémia Debrecenben - Nemzeti  Sport
Drámai végjáték után tudott nyerni a Puskás Akadémia Debrecenben - Nemzeti Sport

Horváth Ferenc: A felelősséget, a tiszteletet, az alázatot hiányolom -  Nemzeti Sport
Horváth Ferenc: A felelősséget, a tiszteletet, az alázatot hiányolom - Nemzeti Sport

Nyert és élre állt a Stuttgart a Bundesligában - ORIGO

Beismerte az elmaradt büntetőt a Dortmund meccsén fújó bíró, a bajnoki cím  mehet el rajta | Goal.com Magyarország
Beismerte az elmaradt büntetőt a Dortmund meccsén fújó bíró, a bajnoki cím mehet el rajta | Goal.com Magyarország

Sima győzelem helyett izgalmas végjáték – Magyarország–Andorra 2–1 -  PestiSrácok
Sima győzelem helyett izgalmas végjáték – Magyarország–Andorra 2–1 - PestiSrácok

NL: lengyel játékvezető dirigál a bolgárok ellen – hivatalos - Nemzeti Sport

Kemény EMBER | Vasárnap | Családi magazin és portál

Bíró Blanka: Legfontosabb, hogy megnyerjük a svédek elleni meccset - ORIGO

Azzurri - A kapusoknak ugyan nem sok védeni valója akadt, de unalmasnak  semmiképp sem nevezhetjük az első félidőt. A Juventus a szokottól ezúttal  kicsit bátrabb játékkal lépett fel, aminek meg is lett
Azzurri - A kapusoknak ugyan nem sok védeni valója akadt, de unalmasnak semmiképp sem nevezhetjük az első félidőt. A Juventus a szokottól ezúttal kicsit bátrabb játékkal lépett fel, aminek meg is lett

HEOL - A gyöngyösiek nem termett babér a NEKA ellen

Hihetetlen dráma: a 99. percben dőlt el a Zalaegerszeg-Puskás Akadémia meccs  - ORIGO
Hihetetlen dráma: a 99. percben dőlt el a Zalaegerszeg-Puskás Akadémia meccs - ORIGO

BAON - A vendégek nyerték a derbiket

Micsoda kijelentés: Olyat üzent Rácz Jenő Istenes Bencének, amire már nem  lehet visszavágni - Blikk Rúzs
Micsoda kijelentés: Olyat üzent Rácz Jenő Istenes Bencének, amire már nem lehet visszavágni - Blikk Rúzs